Par uzņēmumu

Mēs te, Latvijā, dzintara karaļvalstī, esam tik traki uz zivīm, ka sen vairs nerunājam par garšvielām vai pagatavošanas metodēm. Mēs stāstam pasakas un saceram teikas par zivīm un zivtiņām, drosmīgiem zvejniekiem un skaistām meitenēm, kas māk pagatavot jūras veltes tieši tik gardi, lai mūs slavētu tuvu un tālu.

Tieši tāpēc – šīs zivju kaislības dēļ, radīts zīmols Amberfish*. Ar atsauci uz Latvijas senajām gatavošanas tradīcijām, izcilu garšas kvalitāti un cieņu pret vērtīgāko no Baltijas jūras dārgumiem – dzintaru.

Katrs produkts, ko jums pasniegsim, nebūs vienkārši izcila delikatese. Tās būs skaistas pasakas. Lai jūs sajustu, cik traki aizrāvušies esam.

*Amberfish vairākus gadus ir viens no iemīļotākajiem šprotu zīmoliem Latvijā.

Skaties, kur top pasakas

Mūsu priekšrocības

Mūsu meistari, labākie pasaku teicēji piekrastē, māk uzburt maģiskus produktus – zivju konservus, kas veikli atrod savus pastāvīgos cienītājus. Mūsu pasaku grāmatā ierakstās gan šprotes, siļķes, sardīnes un sardinellas, gan tādas augstvērtīgas zivis kā lasis, menca, store un tuncis, kā arī jūras veltes mīdijas, kalmāri un garneles. Katra jūras iedzīvotāja stāsts ir unikāls un neatkārtojams, katram ir savs raksturs un piedzīvojums.

It viss, ko gatavojam, ir ekoloģiski tīrs. Benzopirēna saturs mūsu produktos ir vairākkārt zemāks par noteikto normu, jo mūsu lielākā vērtība ir produkta kvalitāte. Ražošanas procesā tiek izmantotas tikai augstākās kvalitātes, svaigas un nesasaldētas izejvielas. Modernizētajā ražotnē ir pasaulē atzītāko ražošanas iekārtu zīmolu agregāti- aukstā un karstā kūpinātava, cepšanas, pildīšanas, panēšanas, saldēšanas, griešanas, pasterizēšana, sterilizēšanas un iepakošanas iekārtas. Mums ir līnijas un agregāti, kas dod iespējas pagatavot un iepakot produktus atbilstoši jebkurai gaumei un ikvienai izlolotai pasakai.

Mēs ražojam gan sev, gan citiem, radot produktus pēc pasūtījuma. Mūsu gardās zivis var tikt pasniegtas jums tīkamās kārbiņās vai burciņās, aizvalcētas visu veidu vāciņiem un personalizētas ar dažādām etiķetēm. Pasūtītājs var lietot gan mūsu zīmolu Amberfish, gan ražotnes vārdu, gan pats savu zīmolu.

Mūsu ražotnes jauda ir aptuveni: zivju konservi - 50 000 dienā, 1,5 miljoni mēnesī; auksti kūpinātais lasis - 1,3 tonnas dienā, 40 tonnas mēnesī; saldētie zivju produkti - 3,3 tonnas dienā, 100 tonnas mēnesī. Amberfish produkcijas eksporta apjomi 2019. gadā sastādīja bija vairāk par 4 miljoniem EUR, bet 2020.gadā jau gandrīz 6 miljoni EUR. Mēs eksportējam aptuveni 98% no savas saražotās produkcijas, tādējādi izvedot pasaulē daudzus miljonus mūsu skaistāko Baltijas jūras pasaku.

Scroll to Top